Grid View:
Hızlı bak

Burç Kolye | Kişiye Özel Plaka Kolye

(0)
195,00₺

Burç kolye modelinde kare plaka üzerine burcunuz kazınır. İsteğe göre tasarlanıp kişiye özel üretilir.Burcunuza özel kolye modeli ve fiyatıİndirimli Fiyatı 154,99₺Burcunuzu kolye olarak takabilirsiniz.Burcunuzu aşağıdaki şablondan öğrene bilirsiniz.Koç - Aries (Mart 21 – Nisan 20)Boğa - Taurus (Nisan 21 –Mayıs 21)İkizler -&..

Hızlı bak

Dikey isim kolye, El Yazılı isim kolye

(1)
162,00₺

Dikey isim kolye, El Yazılı isim kolye Dikey isim kolye kişiye özel tasarımlar el yapımı olarak hazırlatabilirsiniz. Kişinin isteğine göre isim dışında bir kelime veya tarih de yazdırabilirsiniz. Kişiye Özel, İsimli kolye  İstediğiniz isin veya kelime yazdırabilirsiniz. El yazılı isim kolye kişiye özel bir kolyedir.Dikey veya yata..

Hızlı bak

Gümüş 3 Boyutlu Nazar Boncuklu Harf Kadın Kolye

(0)
180,00₺

Gümüş 3 Boyutlu Nazar Boncuklu Harf Kadın KolyeGümüş alfabe kolye ile siz değerli kolye her zaman yanınızda olacak. Sevgili boynunuzu sevgiyle süslemek için bu özel kolye modelini kullanın. Genç aşıklar bu kolyeyi özel günler için tercih edebilir. Gümüş harfli kolye, sizin ve sevdiklerinizin beğeneceği en anlamlı hediyelerden biri olacak. 3D harf m..

Hızlı bak

Harf Kolye | Kişiye Özel

(0)
125,00₺

Kişiye özel harf kolye. Harf kolyelerde tüm alfabedeki harfler mevcuttur.A B C Ç D E F G Ğ H İ I J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y ZRenkler:14 Ayar Altın rengiBronzGümüşZincir Seçenekleri:45 cm Zincir50 cm Zincir55 cm Zincir60 cm Zincir65 cm Zincir..

Hızlı bak

isim kolye

(0)
162,00₺

isim kolye isim kolye kişiye özel gümüş kolye modelleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Kolye ye dilerseniz kendi isminizi aynı zamanda sevdiklerinizin adını da yazabilirsiniz.Kolyeyi aynı zamanda Dikey isim kolye olarak da hazırlatabilirsiniz.Renk seçenekleri: 14 Ayar Altın kaplama, Gümüş ve Bronz renk seçeneğini sipariş esnasınd..

Hızlı bak

Kalina yantra Kolye | Tılsım Kolye

(0)
195,00₺

Kalina yantra Kolye, Yuvarlak plaka üzerine lazer ile yazılır.İndirimli Fiyatı 154,99₺Renkler:14 Ayar Altın rengiBronzGümüşZincir Seçenekleri:45 cm Zincir50 cm Zincir55 cm Zincir60 cm Zincir65 cm Zincir..

Hızlı bak

Oval harf kolye | Gümüş

(0)
235,00₺

Oval Kişiye özel harf kolye. Oval harf kolye kişiye özel tasarlanır. İstenilen harf yazılabilmektedir.Harf kolyelerde tüm alfabedeki harfler mevcuttur.A B C Ç D E F G Ğ H İ I J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y ZRenkler:14 Ayar Altın rengiBronzGümüşZincir Seçenekleri:45 cm Zincir50 cm Zincir55 cm Zincir60 cm Zincir65 cm Zincir..

Hızlı bak

Spotify Kodlu Gümüş Kolye | Spotify Kolye

(1)
175,00₺

Spotify kolye kişiye özel üretilir.Kişiye Özel Kolye modelleri ve fiyatları arasındaki en anlamlı ve kullanışlı hediyelerdendir. Spotify kolye kişiye özel üretilir.İndirimli Fiyatı 149,99₺En Sevdiğiniz şarkı Artık Boynunuzda.Hediyelik kişiye özel gümüş Spotify kolye. Sevdiklerinize bir şarkı armağan edin ve en sevdiği şarkıyı boynunda taşısın...

Hızlı bak

Spotify Kolye | Kişiye Özel Yatay Çubuk Kolye

(0)
175,00₺

Spotify Kolye kişiye özel tasarımı ile kendinizle veya sevdiklerinizle özdeşleşmiş şarkıları kolye olarak taşımanızı sağlar.İndirimli Fiyatı 149,99₺Kolyenin ucundaki Spotify kodunu Spotify uygulamasından okutarak daha önceden belirlemiş olduğunuz şarkının çalmasını sağlayabilirsiniz.Seçmiş olduğunuz şarkıyı satın alma işlemi esnasında zincir v..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

YENİ MODELLER