Grid View:
Hızlı bak

Markazit Taşlı Gümüş Saat

(0)
1.865,49₺

Markazit Taşlı Gümüş SaatBu şık saat ışıltılı markazit ile süslenmiş ve sizin için tasarlanmıştır. Doğum günü hediyeleri, Sevgililer Günü hediyeleri veya anne hediyeleri gibi özel günler için idealdir. Bu şık saat modeli 925 ayar gümüşten yapılmıştır. Saatin üzerinde oksit kaplama var. Diğer gümüş saatler gibi, gümüş manyezit bayan saatle..

Hızlı bak

Zirkon Taşlı Gümüş Dikdörtgen Kadın Saat

(0)
1.489,99₺

Zirkon Taşlı Gümüş Dikdörtgen Kadın SaatBu şık saat, ışıltılı zirkon ile süslenmiş ve sizler için tasarlanmıştır. Doğum günü hediyeleri, Sevgililer Günü hediyeleri veya anne hediyeleri gibi özel günler için çok uygundur. Bu şık saat modeli 925 ayar gümüşten yapılmıştır. Saatin üzerinde oksit film var. Diğer gümüş saatler gibi zirkon&..

Hızlı bak

Zirkon Taşlı Gümüş Saat

(0)
1.488,00₺

Zirkon Taşlı Gümüş SaatBu çarpıcı saat ve zirkon ışıltılı taş sizin için tasarlandı. Bu mükemmel saat; Özel günler için harika bir seçim bir doğum günü hediyesi, Sevgililer Günü hediyesi veya anne için iyi bir hediyedir. Saat 925 gümüş 'den yapılmıştır. Saatte rodyum kaplama. Rodyum kaplama ürünler parlaklığını uzun süre korur ve vücudun temizliğin..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Gümüş Saat

Gümüş saat modelleri. 

Gümüş saat modelleri - zaman senin için aksın

Gümüş saat modelleri Modern dünyada hızlı akış süresinin kontrol edilmesine yardımcı olan saat sıklıkla kadınlar tarafından kullanılmaktadır.

Modayı anlayan kadınların bileğinde son yıllarda daha popüler hale gelen gümüş kadın saat modellerini görmek mümkün.

Taşlı kordonu ve kaliteli iç tasarıma sahip kadın saat modelleri yıllardır saat tutkusunu desteklemekte.

Çocukların yanı sıra yetişkinler için de kullanışlı olan çocuk saat modelleri aksesuar olarak kullanılmakta ve hayali karakterlerin renkli dünyasını bileğe taşımakta.

1981'den bu yana ABD ve dünyanın moda trendlerini belirleyen gümüş saat tasarımları, hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini çekiyor.

Çünkü, teknoloji ve modayı birleştirerek zamanın akışını kontrol etmenizi sağlayan gümüş saatler her geçen gün popülerlik kazanmakta.

Yenilikçi Modern tasarımlı kadın gümüş saat modelleri her zamanki kombinasyonlarınızla bile mükemmel bir uyum içinde.

Klasik dünya markalarının yanı sıra kaliteli-ekonomik markaların da lider konuma geldiği kadın gümüş saat modelleri, keskin hatları, fonksiyonel iç tasarımıyla sıklıkla tercih ediliyor.

Saatlerde özellikle metropol yaşamını cezbeden tasarımlar sunan gümüş saat seçenekleri, modern şehirli kadınlar tarafından beğeniliyor.

Tüm bu ürünleri Gümüş Sepetim 'de özel indirimlerle alabilirsiniz. 

Kadın gümüş saatler

Modanın kadın tarafında ise insanları karmaşık bir hikaye bekliyor. Çünkü karmaşıklığın temelinde, iktidar mücadelesi ve kazanılmış haklar gibi kutsal değerler var. İş süreçlerinin zorluklarından kaçınmak için kıyafetleri daha işlevsel ve günlük koşuşturmalara uygun hale getirin. Günlük yaşamın farklı alanlarında olduğu gibi işe uyum sağlayın. Bunun dışında aksesuarların değiştirilmesinde de gösterir. Bunun dışında Tüm bu değişikliklerin aksine kadın saat modelleri zamanı ölçme ilkelerinin çok ötesine geçiyor. Keşfedilmesinden bu yana ciddi bir moda aksesuarı oldu. Yanı sıra zincirin ilk aşamalarında saat zinciri mantığıyla geliştirilen amatör ürünlerin tercih edilebildiği gözlemlendi. Günümüzde sağlanan yoğun süreçte saatlerin güneşe ve güncel ihtiyaçlara göre değiştiği ve çeşitlendiği görünür. Çünkü Köklü değişiklikler sayesinde, kadın saat modelleri, çok çeşitli aksesuarlar mümkün olduğu için hala mevcut yüzyılın zirvesinde. Kadın saatlerinin görünüşleriyle sürdürülebilirlik kavramını pekiştirdiği, ne kadar zarif olursa olsun. insanlık tarihinde toplumsal normlara uygun var olma ve varlığının kabulünü kazanma mücadelesi.  Aksesuarlarla birlikte yıpranmış moda ürünleri; sizi temsil ediyor. Saatler hakkındaki tüm bu bilgi ve düşüncelerin ışığında, saatler arasında geniş bir yer tutan kadın ürünleri. Karşı konulamaz ve kaçınılmaz bir mücadelenin tezahürü olmaktan çok bir aksesuardan fazlasını vaat ediyor. İşte bu yüzden gururla hatırlatan zarif ürün modellerini alıp gün sonunda çekmeceye koymaya değer. Bu, hayatınıza kişisel tarzınızı yansıtan değerli bir ayrıntı eklemenizi sağlar. 

Gümüş Saatime Yazı Yazabilir miyim?

Bazı saat çeşitlerinde yazı yazılabilir yapılacak. Özel mesajınızı, saatinizi sepetinize ekledikten sonra yazın. Saatlere satıra göre (boşluklar dahil) en fazla 20 karakter kazıyabilirsiniz. Çünkü, daha fazlası üzerinde güzel durmaz. En önemlisi hediye vermek için kadın gümüş saatlere bakıyorsanız, gumussepetim birinci sınıf bir alternatif. Bir yıldönümünü aklınızda bulundurun ya da değerli biri olur. Özelleştirilmiş bir mesaj da dahil olmak üzere hediyenizi bir sonraki seviyeye taşır. Gümüş artık aradığınız renk değil mi? Endişelenmeyin, kadınlar için altın saatlerimiz de mevcuttur. Daha cesur bir görünüme ihtiyacınız varsa, kadınlar için zirkon taşlı saatlerini deneyin.