Grid View:
Hızlı bak

Kırmızı Taşlı Gümüş Bileklik

(0)
530,00₺

Kırmızı Taşlı Gümüş BileklikKırmızı taşlı gümüş bileklik modeli günlük kullanım ve özel günleri için kullanıma uygun olan gümüş bileklik modeli uygun fiyatlı alabilirsiniz.Bileklik modellerinden kırmızı taşlı olan bu model kibar bir bileklik modelidir...

Hızlı bak

Kişiye Özel Kelepçe Bileklik

(0)
139,99₺

Kişiye Özel Kelepçe Bileklik | Bileklikteki plaka üzerine istenilen tasarım yapılabilmektedir.Bilekliğin üzerine ses kaydı grafiği, İsim, Tarih, Spotify Kodu, Kare Kod, Söz ve benzeri metin, grafik, tasarım ve desen lazer ile yazılabilmektedir.Üzerine yazılan yazı ve grafiklerin çıkma ihtimali yoktur.Bileklik Pirinç (alışım) dan yapılmıştır. Gümüş..

-27%
Hızlı bak

Koordinat Bileklik Gümüş Bileklik| Kadın Erkek

(0)
220,00₺ 299,99₺

Koordinat yazılan veya isteğe göre yazısız kullanılabilen gümüş kelepçe bileklik modeli ve fiyatını Gümüş Sepetimden  inceleyebilirsiniz.İNDİRİMLİ FİYATI : 220TLKoordinat kelepçe bilekliğe istediğiniz bir konumun koordinatlarını yazıyoruz. Bu sevdiğiniz bir yer olabilir, kız / erkek arkadaşınızla ilk buluştuğunuz yer olabilir.Arzu ettiğiniz ye..

Hızlı bak

Lades Bileklik

(0)
180,00₺

Lades bileklik modelleri ve fiyatları arasında en sadece şık olanı olan model indirimli fiyatı ile Gümüş Sepetim de.Şık ve kibar tasarımı olan lades bileklikleri kadın ve erkek için kullanıma uygun olup zarif oluşu ve kullanım kolaylığı gümüş lades bilekliğini daha cazip hale getirmektedir.Lades bileklik Kişiye özel de üretilmektedir. İstediğiniz ö..

Hızlı bak

Lades Bileklik Gümüş 21cm

(0)
300,00₺

Şık ve kibar tasarımı olan lades bileklikleri kadın ve erkek için kullanıma uygun olup zarif oluşu ve kullanım kolaylığı gümüş lades bilekliğini daha cazip hale getirmektedir.İnce Tel BileklikLades Bilekliği 21cmTel Gümüş Bileklik 21cmİnce Bilezik Gümüş Bileklik 21cm..

Hızlı bak

Mavi Taşlı Gümüş Kadın Bilekliği

(0)
235,00₺

Mavi taşlı gümüş kadın bilekliği, 925 ayar gümüş, ürün özel kutusunda gelmektedir.Üzerinde Mavi taşlar olan, gümüş kolyemavi zirkon taşlı gümüş kolyeüzerinde zirkon taşlar olan gümüş kadın bilekliği...

Hızlı bak

Mavi Taşlı Nazar Boncuğu Gümüş Bileklik

(0)
280,00₺

Mavi Taşlı Nazar Boncuğu Gümüş Bileklik Mavi Taşlı Nazar Boncuğu Gümüş Bileklik  modeli günlük kullanım ve özel günleri için kullanıma uygun olan gümüş bileklik modeli uygun fiyatlı alabilirsiniz.Bileklik modellerinden kırmızı taşlı olan bu model kibar bir bileklik modelidir...

Hızlı bak

Mors Alfabesi Bileklik | Mors Kodlu Bileklik

(0)
149,99₺

Sadece sizin anlamını bileceğiniz Mors Alfabeli / Mors Kodlu Bileklik modeli.İstediğiniz ismin veya kelimenin yazıldığı Mors Alfabeli / Mors Kodlu Bileklik kişiye özel tasarlanır.İsim sadece mors alfabesi bilekler tarafından okunabilir.Klasik hediyelerdense çiftlerin de kullanabileceği bu bileklik ve kolye modeli anlamlı bir hediye olarak çok ..

Hızlı bak

Spotify Bileklik Gümüş

(0)
179,99₺

Spotify bileklik Gümüş Spotify bileklik gümüş modeli ince tasarımı ile şık bir görünüm sağlar. Bunula birlikte Bileklikteki kodu okutarak seçmiş olduğunuz şarkının ya da spotify çalma listesinin çalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Spotify kodlu erkek ve kadın bileklikler. Bileklikteki kodu spotify uygulamasının arama kısmından okutarak ş..

Hızlı bak

Spotify Bileklik Kelepçe Modeli | Bileklik

(2)
139,99₺

Spotify bileklik Spotify bileklik modeli yuvarlak hatlara sahip olup üzerinde düz plaka vardır. Spotify bilekliğin bu modeli sadece :  65tl  Bileklik yuvarlak kelepçe modelli kadın ve erkek kullanımına uygun bileklik modelinde üç renk mevcuttur. Kod bilekliğin üzerindeki düz plakanın üzerine kişiye özel olarak istenilen şarkının..

-27%
Hızlı bak

Spotify Kodlu Bileklik Kelepçe | Kadın Erkek | Gümüş

(0)
220,00₺ 299,99₺

Spotify Kodlu Bileklik Kelepçe | Kadın - Erkek | GümüşSpotify bileklik erkek kullanımına ve kadın kullanımına uygundur. İNDİRİMLİ FİYATI : 220TLSpotify kodu yazılan veya isteğe göre kod olmadan da kullanılabilen gümüş kelepçe bileklik modeli ve fiyatını Gümüş Sepetimden  inceleyebilirsiniz.Düz plaka üzerine yazılı kodu spotify uygulamasından o..

-13%
Hızlı bak

Triskelion Kadın Gümüş Bileklik ( Coşkunun ve hayatın Sembolü )

(0)
305,00₺ 350,00₺

Triskelion Kadın Gümüş Bileklik( Coşkunun ve hayatın Sembolü )Triskelion Kadın Gümüş BileklikTriskelion (Üç Sarmal): Sembol, sanki hareket halindeyken geriye eğilmiş, üç bacağı olan bir tekerleğe benzemektedir. Bu simge genellikle zırhlarda, kıyafetlerde, çeşitli maddi görsel sanatlarda ve ayrıca takılarda dekoratif bir motif olarak kulla..

Hızlı bak

Yuvarlak Tuğra Gümüş Kadın Bileklik

(0)
835,20₺

Yuvarlak Tuğra Gümüş Kadın BileklikBu özel tasarım yuvarlak bayan bileklik modeli, Osmanlı padişahının imzası olan tuğra modeli ile işlenmiştir. 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Bilekliğin üzerindeki beyaz mücevher zirkondur. Altın ve rodyum gümüş üzerine kaplanmıştır. Altın kaplama ve rodyum kaplama gümüş bilezikler parlaklığını uzun süre koruya..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Bileklik

Gümüş Bileklik

Moda dünyasındaki aksesuarlar arasında kesinlikle ilk sıralarda yer alan en önemli seçeneklerden biri olan gümüş bileklikler. Renkli ve canlı tasarımlarıyla dinamik bir görünüm sunan modellerden daha sade ve zarif tasarımlarıyla daha ağırbaşlı olan bileklikler, herkesin kişiliğine yakışan bir model almasına olanak sağlıyor. Gümüş Sepetim olarak sunduğumuz gümüş bileklik, benzersiz tasarımı ve fırsatları ile göz alıcı ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Sayfamızdaki ürün resimlerine bakarak farklı seçeneklerinizi öğrenebilir, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan bir model bulduğunuzda bilekliklere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Bileklik Modelleri

Gümüş Sepetim olarak bu yüksek kaliteli toptan bileklik seçeneklerini uygun bir alışveriş süreci ile sizlere sunuyoruz. Stokta bulunan ürün adedini bile görebileceğiniz sitemizde, sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Kadın bileklik modelleri arasında tamamen farklı kategoriler bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları: ayak bileği, boncuklu bileklik, kaldırma bilekliği, kalp bileklik, sonsuz bileklik, su bilekliği, kar tanesi bileklik, nazarlık bileklik, gündelik bileklik, elif-vav bileklik, Fatma anne bilekliği, isimli bileklik, telkâri bileklik

Gümüş Bileklik Fiyatları

Bileklik satışlarımız sizlere çeşitli fiyatlarla sunulmaktadır. Ürün adedi, ürünlerde kullanılan kıymetli metal miktarı ve dizaynı gibi çeşitli faktörlerle belirlenen fiyatlarımız oldukça uygundur. Bileklik takmak için pek çok neden var. Genel olarak aksesuarlar, karakterinizin görsel ipuçlarıdır. İlginç aksesuarlar ve sıra dışı tasarım her zaman dikkat çeker. Estetik ve güzelliğe olan minnettarlığınızın bir işareti olabilir. Farklı kültürlerin bilezikleri vardır ve bunları bir statü göstergesi olarak kabul etmişlerdir. Gümüş Sepetimle, toplumdaki durumu tanımladığınız anda tarzınızı açabilir ve bir ilişki kurabilirsiniz. Sitemizde farklı model, tasarım ve tarzdaki bilezikleri görebilir ve alım satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak oluşturulan bir satın alma süreci ile sizlere ulaştırılmaktadır!