Grid View:
Hızlı bak

Burç Kolye | Kişiye Özel Plaka Kolye

(0)
195,00₺

Burç kolye modelinde kare plaka üzerine burcunuz kazınır. İsteğe göre tasarlanıp kişiye özel üretilir.Burcunuza özel kolye modeli ve fiyatıİndirimli Fiyatı 154,99₺Burcunuzu kolye olarak takabilirsiniz.Burcunuzu aşağıdaki şablondan öğrene bilirsiniz.Koç - Aries (Mart 21 – Nisan 20)Boğa - Taurus (Nisan 21 –Mayıs 21)İkizler -&..

Hızlı bak

Dikey isim kolye, El Yazılı isim kolye

(1)
162,00₺

Dikey isim kolye, El Yazılı isim kolye Dikey isim kolye kişiye özel tasarımlar el yapımı olarak hazırlatabilirsiniz. Kişinin isteğine göre isim dışında bir kelime veya tarih de yazdırabilirsiniz. Kişiye Özel, İsimli kolye  İstediğiniz isin veya kelime yazdırabilirsiniz. El yazılı isim kolye kişiye özel bir kolyedir.Dikey veya yata..

Hızlı bak

Gümüş 3 Boyutlu Nazar Boncuklu Harf Kadın Kolye

(0)
180,00₺

Gümüş 3 Boyutlu Nazar Boncuklu Harf Kadın KolyeGümüş alfabe kolye ile siz değerli kolye her zaman yanınızda olacak. Sevgili boynunuzu sevgiyle süslemek için bu özel kolye modelini kullanın. Genç aşıklar bu kolyeyi özel günler için tercih edebilir. Gümüş harfli kolye, sizin ve sevdiklerinizin beğeneceği en anlamlı hediyelerden biri olacak. 3D harf m..

Hızlı bak

Gümüş Araba Anahtarlığı

(0)
850,00₺

Her Marka Model Gümüş Araba Anahtarlığı.  Gümüş Alfa Romeo  Anahtarlığı  Gümüş Anadol  Anahtarlığı  Gümüş Aston Martin  Anahtarlığı  Gümüş Audi  Anahtarlığı  Gümüş Bentley  Anahtarlığı  Gümüş BMW  Anahtarlığı  Güm..

Hızlı bak

Harf Kolye | Kişiye Özel

(0)
125,00₺

Kişiye özel harf kolye. Harf kolyelerde tüm alfabedeki harfler mevcuttur.A B C Ç D E F G Ğ H İ I J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y ZRenkler:14 Ayar Altın rengiBronzGümüşZincir Seçenekleri:45 cm Zincir50 cm Zincir55 cm Zincir60 cm Zincir65 cm Zincir..

Hızlı bak

isim kolye

(0)
162,00₺

isim kolye isim kolye kişiye özel gümüş kolye modelleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Kolye ye dilerseniz kendi isminizi aynı zamanda sevdiklerinizin adını da yazabilirsiniz.Kolyeyi aynı zamanda Dikey isim kolye olarak da hazırlatabilirsiniz.Renk seçenekleri: 14 Ayar Altın kaplama, Gümüş ve Bronz renk seçeneğini sipariş esnasınd..

Hızlı bak

Kalina yantra Kolye | Tılsım Kolye

(0)
195,00₺

Kalina yantra Kolye, Yuvarlak plaka üzerine lazer ile yazılır.İndirimli Fiyatı 154,99₺Renkler:14 Ayar Altın rengiBronzGümüşZincir Seçenekleri:45 cm Zincir50 cm Zincir55 cm Zincir60 cm Zincir65 cm Zincir..

Hızlı bak

Kişiye Özel Kelepçe Bileklik

(0)
139,99₺

Kişiye Özel Kelepçe Bileklik | Bileklikteki plaka üzerine istenilen tasarım yapılabilmektedir.Bilekliğin üzerine ses kaydı grafiği, İsim, Tarih, Spotify Kodu, Kare Kod, Söz ve benzeri metin, grafik, tasarım ve desen lazer ile yazılabilmektedir.Üzerine yazılan yazı ve grafiklerin çıkma ihtimali yoktur.Bileklik Pirinç (alışım) dan yapılmıştır. Gümüş..

-27%
Hızlı bak

Koordinat Bileklik Gümüş Bileklik| Kadın Erkek

(0)
220,00₺ 299,99₺

Koordinat yazılan veya isteğe göre yazısız kullanılabilen gümüş kelepçe bileklik modeli ve fiyatını Gümüş Sepetimden  inceleyebilirsiniz.İNDİRİMLİ FİYATI : 220TLKoordinat kelepçe bilekliğe istediğiniz bir konumun koordinatlarını yazıyoruz. Bu sevdiğiniz bir yer olabilir, kız / erkek arkadaşınızla ilk buluştuğunuz yer olabilir.Arzu ettiğiniz ye..

Hızlı bak

Kutup Yıldızı Taşlı Kolye

(0)
85,00₺

Kadın modellerinden olan yıldız taşlı kolye, 925 ayar gümüş olmaktadır. şık ve kibar yapısı ile sizi ve sevdiklerinizi mutlu eder.Kutup yıldızı üzerinde taş olan kolyeGümüş Kutup yıldızı modelli olan kolye ve fiyatı..

Hızlı bak

Lades Bileklik

(0)
180,00₺

Lades bileklik modelleri ve fiyatları arasında en sadece şık olanı olan model indirimli fiyatı ile Gümüş Sepetim de.Şık ve kibar tasarımı olan lades bileklikleri kadın ve erkek için kullanıma uygun olup zarif oluşu ve kullanım kolaylığı gümüş lades bilekliğini daha cazip hale getirmektedir.Lades bileklik Kişiye özel de üretilmektedir. İstediğiniz ö..

Hızlı bak

Lades Bileklik Gümüş 21cm

(0)
300,00₺

Şık ve kibar tasarımı olan lades bileklikleri kadın ve erkek için kullanıma uygun olup zarif oluşu ve kullanım kolaylığı gümüş lades bilekliğini daha cazip hale getirmektedir.İnce Tel BileklikLades Bilekliği 21cmTel Gümüş Bileklik 21cmİnce Bilezik Gümüş Bileklik 21cm..

Hızlı bak

Mors Alfabesi Bileklik | Mors Kodlu Bileklik

(0)
149,99₺

Sadece sizin anlamını bileceğiniz Mors Alfabeli / Mors Kodlu Bileklik modeli.İstediğiniz ismin veya kelimenin yazıldığı Mors Alfabeli / Mors Kodlu Bileklik kişiye özel tasarlanır.İsim sadece mors alfabesi bilekler tarafından okunabilir.Klasik hediyelerdense çiftlerin de kullanabileceği bu bileklik ve kolye modeli anlamlı bir hediye olarak çok ..

Hızlı bak

Oval harf kolye | Gümüş

(0)
235,00₺

Oval Kişiye özel harf kolye. Oval harf kolye kişiye özel tasarlanır. İstenilen harf yazılabilmektedir.Harf kolyelerde tüm alfabedeki harfler mevcuttur.A B C Ç D E F G Ğ H İ I J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y ZRenkler:14 Ayar Altın rengiBronzGümüşZincir Seçenekleri:45 cm Zincir50 cm Zincir55 cm Zincir60 cm Zincir65 cm Zincir..

Hızlı bak

Spotify Bileklik Gümüş

(0)
179,99₺

Spotify bileklik Gümüş Spotify bileklik gümüş modeli ince tasarımı ile şık bir görünüm sağlar. Bunula birlikte Bileklikteki kodu okutarak seçmiş olduğunuz şarkının ya da spotify çalma listesinin çalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Spotify kodlu erkek ve kadın bileklikler. Bileklikteki kodu spotify uygulamasının arama kısmından okutarak ş..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

%40 'a varan indirimli ürünler Gümüş sepetim 'de Kadın takı modelleri Erkek takı modelleri ve Çocuk / Bebek takı modellerindeki indirimleri kaçırmayın.