Grid View:
Hızlı bak

Gümüş Tesbih Arpa Kesim

(0)
540,00₺

Gümüş Tesbih Arpa KesimGümüş tespih arpa kesim modeli 1000 ayar gümüşten yapılmıştır. Gümüş tespihi tekrar gümüşle kaplamış olmaktadır. Gümüş tespih modeli parlaklığı uzun süre koruyabilir ve oksidasyonu geciktirebilir. Gümüş tespihi mutlu bir şekilde kullanabilir; doğum günü, Sevgililer Günü veya Babalar Günü veya özel günler için hediye olar..

Hızlı bak

Gümüş Tesbih Yuvarlak Düz

(0)
524,26₺

Gümüş Tesbih Yuvarlak DüzBu şık tespih 1000 ayar gümüşten yapılmıştır. Gümüş kaplama tespihler. Bu boya ile yapılan tespih boncukları parlaklığı uzun süre koruyabilir ve oksidasyonu geciktirebilir. Gümüş tespihi mutlu bir şekilde kullanabilir; doğum günü, Sevgililer Günü veya Babalar Günü veya özel günler için hediye olarak tercih edebilirsiniz. Tü..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Tesbih

Gümüş tespihler

İbadet boncukları, erkeklerin günlük yaşamının ve tüm sosyal kültürün önemli bir parçası olup, sıradışı tasarımı, şık görünümü ve kaliteli malzemeleri ile Gümüş Sepetim'in benzersizliğini sizlere sunuyor. Sayfamızı gezerek geniş ürün portföyümüzü inceleyebilir, farklı tasarımlar hakkında bilgi alabilir ve gümüş tespih satın alma seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Gümüş tespih seçenekleri

Tüm tespih tasarımlarımız uzman bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Ekibimiz, son trendlere ve müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor, ürünlerimizi ve sunduğumuz tüm hizmetleri geliştiriyor ve güncelliyor. Eski modeller ortadan kaldırılır ve müşteri gereksinimlerine göre güncellenir. Tesbih tasarımlarımız yurt içi ve yurt dışı fabrikalarımızda ve anlaşmalı fabrikalarımızda yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada popüler olan çeşitli tespih modellerine büyük bir talep var. Gümüş eşya sektöründe yılların deneyiminden sonra ulaştığımız hedef, sağladığımız kalite güvencesi. Geniş ve çeşitli ürün yelpazemiz, herkesin kendi zevkine uygun bir model bulmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve konforunu ön planda tutarak internet üzerinden gümüş tespihlerin satışını gerçekleştirdik. Özenle seçilmiş modellerimizi web sitemizdeki güncel sunum yöntemleri ile birleştirerek ürünleri kolaylıkla seçebiliyoruz. Size toptan tespihlerden farklı ürün kategorileri sunuyoruz. En sevilen gümüş tespihimizin yanı sıra Kazaziye tesbih, kazaziye püskül, ekstrüde kehribar tesbih, doğal taş tesbih, toz kehribar tesbih, kuka tespih, lif tesbih, oltu tesbih, bukalemun tespih ve tarçın tesbih gibi diğer seçenekleri de sunmaktayız.

Gümüş tespih alımı

Müşterilerimizin alışveriş sürecinin dostane olmasını sağlayan bir diğer özellik ise web sitemizin kullanım kolaylığıdır. Canlı arama motorundan istediğiniz tespih modelini arayabilir ya da menünün ana kategorileri ve alt kategorilerinden kolayca bulabilirsiniz. Sayfa tasarlanırken tüm işlevler ve kategoriler özenle hazırlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Gümüş sepetim 'in sunduğu kaliteli ürünlerimizin bu kadar popüler olmasının bir diğer nedeni de malzeme seçiminde titiz bir özen göstermiş olmamızdır. Simgelerimizi, insan sağlığına zarar vermeyen malzemeleri özenle seçerek üretiyoruz. Kullandığımız yüksek kaliteli malzemeler ciltte kaşıntı, kızarıklık veya rahatsızlık olmamasını sağlar. Cildiniz hassas olsa bile bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Tespihin temsil ettiği kültürel ve dini değer çok büyük. Uzun yıllardır var olmuştur ve sosyal tarihimizin bir parçasıdır. İslami ve dini gelenekleri temsil etmenin yanı sıra günlük hayatın baskısını hafifletmek için de kullanılır. Dini olarak, Allah'nın sıfatlarını tekrarlarken sayıları saymak için kullanılır. Stresi azaltmak için bu kadar yararlı olmasının nedeni, kullanıcıların sıklıkla bahsettiği insan düşüncesi ve ruhu üzerindeki olumlu etkisidir. Siz de tüm bu faydalardan yararlanmak ve görünümünüzün ve modanızın farklı görünmesini sağlayacak tespihler kullanmak isterseniz sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.