Grid View:
Hızlı bak

Kişiye Özel Kelepçe Bileklik

(0)
139,99₺

Kişiye Özel Kelepçe Bileklik | Bileklikteki plaka üzerine istenilen tasarım yapılabilmektedir.Bilekliğin üzerine ses kaydı grafiği, İsim, Tarih, Spotify Kodu, Kare Kod, Söz ve benzeri metin, grafik, tasarım ve desen lazer ile yazılabilmektedir.Üzerine yazılan yazı ve grafiklerin çıkma ihtimali yoktur.Bileklik Pirinç (alışım) dan yapılmıştır. Gümüş..

-27%
Hızlı bak

Koordinat Bileklik Gümüş Bileklik| Kadın Erkek

(0)
220,00₺ 299,99₺

Koordinat yazılan veya isteğe göre yazısız kullanılabilen gümüş kelepçe bileklik modeli ve fiyatını Gümüş Sepetimden  inceleyebilirsiniz.İNDİRİMLİ FİYATI : 220TLKoordinat kelepçe bilekliğe istediğiniz bir konumun koordinatlarını yazıyoruz. Bu sevdiğiniz bir yer olabilir, kız / erkek arkadaşınızla ilk buluştuğunuz yer olabilir.Arzu ettiğiniz ye..

Hızlı bak

Lades Bileklik

(0)
180,00₺

Lades bileklik modelleri ve fiyatları arasında en sadece şık olanı olan model indirimli fiyatı ile Gümüş Sepetim de.Şık ve kibar tasarımı olan lades bileklikleri kadın ve erkek için kullanıma uygun olup zarif oluşu ve kullanım kolaylığı gümüş lades bilekliğini daha cazip hale getirmektedir.Lades bileklik Kişiye özel de üretilmektedir. İstediğiniz ö..

Hızlı bak

Lades Bileklik Gümüş 21cm

(0)
300,00₺

Şık ve kibar tasarımı olan lades bileklikleri kadın ve erkek için kullanıma uygun olup zarif oluşu ve kullanım kolaylığı gümüş lades bilekliğini daha cazip hale getirmektedir.İnce Tel BileklikLades Bilekliği 21cmTel Gümüş Bileklik 21cmİnce Bilezik Gümüş Bileklik 21cm..

Hızlı bak

Mors Alfabesi Bileklik | Mors Kodlu Bileklik

(0)
149,99₺

Sadece sizin anlamını bileceğiniz Mors Alfabeli / Mors Kodlu Bileklik modeli.İstediğiniz ismin veya kelimenin yazıldığı Mors Alfabeli / Mors Kodlu Bileklik kişiye özel tasarlanır.İsim sadece mors alfabesi bilekler tarafından okunabilir.Klasik hediyelerdense çiftlerin de kullanabileceği bu bileklik ve kolye modeli anlamlı bir hediye olarak çok ..

Hızlı bak

Spotify Bileklik Gümüş

(0)
179,99₺

Spotify bileklik Gümüş Spotify bileklik gümüş modeli ince tasarımı ile şık bir görünüm sağlar. Bunula birlikte Bileklikteki kodu okutarak seçmiş olduğunuz şarkının ya da spotify çalma listesinin çalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Spotify kodlu erkek ve kadın bileklikler. Bileklikteki kodu spotify uygulamasının arama kısmından okutarak ş..

Hızlı bak

Spotify Bileklik Kelepçe Modeli | Bileklik

(2)
139,99₺

Spotify bileklik Spotify bileklik modeli yuvarlak hatlara sahip olup üzerinde düz plaka vardır. Spotify bilekliğin bu modeli sadece :  65tl  Bileklik yuvarlak kelepçe modelli kadın ve erkek kullanımına uygun bileklik modelinde üç renk mevcuttur. Kod bilekliğin üzerindeki düz plakanın üzerine kişiye özel olarak istenilen şarkının..

-27%
Hızlı bak

Spotify Kodlu Bileklik Kelepçe | Kadın Erkek | Gümüş

(0)
220,00₺ 299,99₺

Spotify Kodlu Bileklik Kelepçe | Kadın - Erkek | GümüşSpotify bileklik erkek kullanımına ve kadın kullanımına uygundur. İNDİRİMLİ FİYATI : 220TLSpotify kodu yazılan veya isteğe göre kod olmadan da kullanılabilen gümüş kelepçe bileklik modeli ve fiyatını Gümüş Sepetimden  inceleyebilirsiniz.Düz plaka üzerine yazılı kodu spotify uygulamasından o..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Bileklik

Gümüş Erkek Bileklik

Erkek bileklik modelleri, en uygun fiyatları ve en iyi ürün kalitesi ile bileklik modellerini Gümüş Sepetim 'den satın alıp kendinizi ve sevdikleriniz mutlu edebilirsiniz. Erkek bileklikleri şu kategorileri içerir: deri bilezikler, doğal taş bilezikler, gümüş bilezikler, makrome bilezikler, zincir bilezikler. Farklı çocuk kategorileri için bir kategori de vardır. Amber çocuk bileklikleri, emaye çocuk bileklikleri, çocuk etiketleri. Çocukların cildinin ve vücutlarının yetişkinlere göre daha hassas olduğunu bildiğimiz için üretim sürecini ona göre takip ediyoruz. Bağışıklık sistemleri henüz tam olarak gelişmemiş çocuklar çevresel uyaranlara ve zararlı maddelere daha yatkındır. Kızarıklık, kaşıntı ve rahatsızlık çocukların cildinde daha çabuk ortaya çıkar. Dolayısıyla çocuklara özel olarak yaptığımız bilekliklerde kullandığımız malzemeler insan derisine zarar vermeyen sağlıklı malzemelerdir. Boyalar dahil her ayrıntı özenle seçildi. Siz ve çocuklarınız mümkün olan en rahat ve güvenli kullanım süreciyle bu şekilde bir araya gelirsiniz.